Kas Mes?

Kara kas? Esame nauja elektroninė parduotuvė, kurioje atrasite išskirtinių produktų jums ir jūsų namams.

Sutapimas ar ne, bet esame kaip paukštis tokiu pačiu vardu – Karakara. Kilęs iš egzotinių kraštų, tačiau savaip atradęs vietą dabar ir jūsų namuose. Kalbama, kad karakara medžioja ne tik danguje, bet ir ant žemės. Jos išskirtinumas ir lankstumas yra artimas mums. Savo klientams siūlome išskirtines prekes už gerą kainą!

Atradimai čia niekada nesibaigia, nes nuolatos papildome lentynas vis naujais skoniais ar spalvomis iš viso pasaulio. Nuo Šri Lankos iki Meksikos.

Gaukite naujienas apie akcijas ir naujus produktus pirmieji – prenumeruokite Karakara naujienlaiškį!

Apmokėjimas

Atsiskaityti už prekes galite e-bankininkyste – tokiu atveju apmokėjimas vykdomas per Paysera platformą. Tai greičiausias ir patogiausias apmokėjimo variantas.

Prekių pristatymas
 • Perkant prekių už daugiau nei 35.00 € taikomas nemokamas prekių pristatymas.
 • Prekių pristatymas –  1-2 darbo dienos (užsakymas laikomas galiojančiu, jei apmokėjimas įvykdytas iki 12:00 darbo dienos.
 • Pristatymo galimybės:
 1. Omniva paštomatai.
 2. Venipak kurjeris.
 3. Venipak paštomatai.
 • Pristatymo kaina:
 1. Omniva paštomatai – 2.99 € (maksimalus svoris 30.00 Kg.).
 2. Venipak kurjeris – 2.99 €.
 3. Venipak paštomatai – 2.69 €.
 •  Prekes atsiimti gali tik užsakymą įvykdęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu.

Plačiau apie pirkimo ir pardavimo taisykles skaityti galima čia.

Prekių grąžinimas

Jeigu esate nepatenkinti užsisakytų prekių kokybe, prašome ne vėliau kaip per 48 valandas nuo prekių pristatymo kreiptis į mus el.paštu arba telefonu. Norint gražinti ar pakeisti nekokybišką prekę, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką. Visas prekės grąžinimo ar keitimo išlaidas įsipareigoja apmokėti Karakara.

Gražinus prekes pinigai Jūsų banko sąskaita pasieks ne vėliau kaip po 5 (penkių) darbo dienų nuo prekės grąžinimo datos.